Jesteśmy firmą z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem zajmującą się wyrobem akcesoriów nagrobnych ze stali nierdzewnej.

W swej pracy stawiamy nacisk na jakość i precyzję wykonywania detali.
Wyroby, które wykonuje nasza firma łączą w sobie tradycję i nowoczesność dopasowując się do indywidualnych gustów klienta.

Elementy wykonywane są ręcznie, bądź też przy udziale nowoczesnych technologii takich jak cięcie strumieniem wody czy laser.
Współpracę na tej linii prowadzimy z najlepszymi i najrzetelniejszymi kontrahentami, którzy posiadają odpowiednie urządzenia, dzięki którym są w stanie sprostać wymaganiom naszym i naszych klientów.

W branży wyrobów nagrobkowych, obok walorów estetycznych, najważniejszą role odgrywa trwałość wykonywanych ozdób, czy liternictwa.
Trwałość jest jednym z naszych głównych priorytetów. Stawiamy na nią ogromny nacisk podczas produkcji i kontroli jakości naszych wyrobów oraz przy selekcji materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji.

Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikaty na jakość i trwałość stali chromoniklowej angielskiego producenta, AVESTA SHEFFIELD STEEINLESS i są do wglądu.

Asortyment wyrobów przedstawiony m.in. na tej stronie jest wykonywany na indywidualne zamówienie.
Czas realizacji to od 2 do 8dni roboczych.


Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy telefonicznie i mailowo.


Wyroby przedstawione na tej stronie są oryginalnymi wzorami Firmy - Heizig, prawa do nich są zastrzeżone.
O firmie Oferta Kontakt
Witamy wszystkich zainteresowanych wyrobami nagrobkowymi wykonywanymi
ze stali szlachetnej - chromoniklowej.